Communicanten worden misdienaars

MisdienaarsHet is al weer enkele weken geleden dat kinderen hun eerste heilige communie hebben gedaan in onze parochie. Het was een mooi feest! Wat bijzonder is, is dat er vrij snel daarna kinderen aangegeven hebben om misdienaar te worden.

Casper en Milou ! Geweldig goed. Natuurlijk zijn andere kinderen ook van harte welkom. Sterker nog, we hebben er veel nodig. Misdienaar zijn is echt leuk, want je ontmoet andere kinderen en je hoeft niet de hele tijd stil te zitten in de kerk. Na de viering is er altijd een kleine traktatie. En vooral: je kunt ons helpen. Na de vakantie zal er een grote bijeenkomst zijn voor alle misdienaars in onze parochie, waarin we uiteraard iets leuks gaan doen. Daar willen jullie toch ook bij horen? Laat het mij o.a. weten of geef het door aan de coördinatoren van de misdienaars. Erna Teule, Adrie en Margo Kerkvliet, Liesbeth Schils, Antoinette Smit of aan Sebastiaan en Chantal Ponsioen. Mogen we ‘snel’ iets van jullie horen? Met jou erbij wordt het nog leuker!

Pastor(aal werker) Lâm, (06-22087370)